TÕUKERATTAD JA JALGRATTAD LINNA- JA MAALIINIDE BUSSIDES

 

Tean, et bussi ei ole soovitav tulla triki-tõukerattaga Stunt Scooters - Adults & Kids - Trick Scooter | Decathlon või tavalise rulaga Buy JASPO HURRICANE 'MAD FOR CARS' 26.5" x 6.25" FIBER SKATEBOARD Online at  Low Prices in India - Amazon.in, sest sellised asjad on pidurdamise või avarii korral sõitjatele ohtlikud. Kui pean siiski mõne neist bussi kaasa võtma, siis võimalusel panen need kokku ja ümbrisesse ning linnabussis kasutan sisenemiseks keskmist ust. Võimalusel valin bussi, kus on vähem rahvast.

 

Minu asi on tagada, et triki-tõukeratas või rula oleks kindlalt paigal ega hakkaks bussi pidurdamisel liikuma, ei määriks ega kriibiks bussi sisemust ega sõitjaid ning ei jääks kellelegi ette. Hoian neid näiteks oma jalgade vahel, soovitavalt istudes.

 

Tean, et elektrilise tõukerattaga Monopattino Kingsong N11 – MicroMobilityLife, elektrilise rulaga How Much Is An Electric Skateboard UK? Our Best Finds! - E4TP ja tasakaaluliikuriga tasakaaluliikur - Autogeenius (nn kergliikurid) samuti BMX-gaHyper Nitro Circus Jet Fuel BMX Bike - 20" Wheel | Halfords UK, muu jalgrattaga Krauta.ee või suure tõukerattaga  ilma bussijuhi loata bussi ei saa, sest see on väga ohtlik ning võib bussi sisemust või teiste sõitjate riideid määrida või kriipida.